5 powodów, dla których warto mnie zatrudnić

Znam się na remontach. Jestem inżynierem technologii chemicznej i ceramiki z dwoma specjalnościami: materiały budowlane oraz ceramika i szkło. Od przeszło 10 lat remontuję, maluję, aranżuję i robię wszystko, co tylko mogę, by pomóc ludziom zmieniać ich domy i mieszkania na lepsze.

Lubię tę robotę. To moja pasja. Urządzanie domów, wprowadzanie tych planów w życie, czynienie mieszkań piękniejszymi sprawia mi autentyczną przyjemność.

Pracuję zręcznie, solidnie i dokładnie, a przy tym czysto. Dobieram najlepsze materiały w ramach budżetu klienta, nie pracuję na szajsie i nie odstawiam fuszerki. Moja praca jest dla mnie powodem do dumy.

Robię piękne remonty. Natura obdarzyła mnie dobrym wyczuciem estetycznym. Służę pomocą w aranżacjach wnętrz. Jeśli poszukujesz fachowca, który rozróżnia więcej niż 16 kolorów i który wyremontuje Twoje mieszkanie tak, że znajomi będą Ci zazdrościć, to polecam się.

Słucham potrzeb i oczekiwań klienta. Służę pomocą i poradą na każdym etapie prac – od opracowania koncepcji i aranżacji, po prace wykończeniowe i dekoracyjne. Niezależnie od tego, czy dokładnie wiesz, czego chcesz, czy Twoja wizja remontu jeszcze nie jest wykrystalizowana – możesz się do mnie zwrócić. Zaplanuję i zrobię remont skrojony na miarę.

Możliwość komentowania jest wyłączona.